Categorized | Haberler

Nestlé’de Yaz Stajı Programı

Nestlé Türkiye, bu yıl başlattığı Nestlé Yaz Stajı Programı ile Nestlé Distribütörleriyle üniversite öğrencilerini buluşturuyor. Proje değerlendirmeleri ve grup mülakatları sonucunda başarılı bulunan üniversite 2. sınıf öğrencileri,  1 Temmuz- 31 Ağustos 2010 tarihleri arasında Nestle Distribütörlerinde staj yapma şansına sahip olacak.

Üniversite öğrencileri, Nestlé distribütörlerinde profesyonel iş yaşantısına ilk adımlarını atacak. Nestlé Satış Akademisi kapsamında tüm stajyerler teknik bilgi ve becerilerini geliştirecek, yetkinliklerine katkıda bulunacak teknik eğitimler alacak ve şirket oryantasyonuna dahil olacak. Bu projeyle birlikte, öğrencilerin Nestlé ile olan bağlarını daha da güçlendirmeyi hedefleyen Nestlé,  staj sonrasında da çeşitli proje ve aktiviteler düzenleyerek öğrencilerle bir araya gelmeyi planlıyor.

Kimler başvurabilir?

Üniversite 2. sınıf lisans öğrencisi olan ve okudukları ildeki Nescafé satışlarını arttıracak fikirleri olan tüm adaylar 28 Nisan 2010 tarihine kadar başvuru yapabilirler.

Başvuru ve değerlendirme süreci nasıl olacak?

Okudukları ildeki Nescafé satışlarını arttıracak fikirleri olan adayların, Nestlé Yaz Stajı Programı ilanına www.kariyer.net üzerinden projelerini ekleyerek başvuruda bulunmaları gerekiyor. Proje başvuru bitim tarihi olan 28 Nisan 2010’dan sonra Nestlé’nin farklı birimlerinde görev yapan çalışanlarından oluşan Proje Değerlendirme Ekibi, başvurularla birlikte gelen proje fikirlerini değerlendirecek! Fikirleri ön elemeyi geçen adaylar, Türkiye’nin farklı illerinde yapılacak grup mülakatlarına davet edilecek. Grup mülakatı değerlendirmelerinden sonra, staj yapma hakkı kazanan öğrenciler belirlenecek.

Son başvuru tarihi 28 Nisan 2010.  Başvuruların değerlendirmeye alınması için projelerin mutlaka eklenmiş olması gerekmektedir.

3 Responses to “Nestlé’de Yaz Stajı Programı”

 1. jonesbr diyor ki:

  mülakatta ne sordular acaba???Distribütor derken, hangi işleri yapacakmışızz acilen cevaplarlarsan çok makbule geçer;)

 2. angel diyor ki:

  ne gibi şeyler soruyorlar
  hangi departmanla görüştün

 3. murat diyor ki:

  ben ön mukalatı gectim. grup mulakatına gittim. benm için değişik bir duyguydu gercekten. şimdi sonucları bekliyorum

Trackbacks/Pingbacks


Leave a Reply

Advert

Facebook’ta takipleşelim

Önceki yazıyı okuyun:
Her adayın sorması gereken 5 mülakat sorusu!

Hemen hemen her işletme sahibi var olan boş pozisyonları doldurmak için iş mülakatları yapar. İşletme sahipleri genelde iş görüşmesinde bulunan...

Kapat