Marmara Community Club

Marmara Community Club, Marmara Üniversitesi’nin en eski ve en büyük kulüplerinden biridir. Marmara Community Club 1988’de kurulan Economists’ Club ve 1990’da kurulan Marmara Society’nin 2000 yılında güçlerini birleştirmesiyle birlikte çalışmalarına Marmara Community Club olarak daha güçlü bir şekilde devam etmiştir. Her yıl düzenlediği geleneksel organizasyonları Eğitim Günleri, Eğitim Fuarı, Kariyer Günleri, Kitap Fuarı, Thinker & Talker Kamp ve Kültür Festivali’dir. Bu geleneksel organizasyonlarının yanı sıra yeni organizasyonlar içinde araştırmalarını ve hazırlık çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Bu yıl 13-14 Mart 2012 tarihlerinde Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Kampüsü BESYO Konferans Salonu’nda gerçekleştireceği Kariyer Günleri’12(www.youtube.com/watch?v=HfA9dxl0RuY) organizasyonuna Türkiye’nin sayılı firmaları katılacak ve öğrencileri iş hayatı ve kariyer planlamaları üzerine bilgilendirecektir. Ayrıca bu yıl Kariyer Günleri’12 organizasyonunun sonunda tam katılım gösteren 5 öğrenciyede Marmara Community Club olarak düzenlediğimiz bu yıl 3-6 Mayıs 2012 tarihlerinde gerçekleşecek olan Thinker & Talker Kamp’12(www.youtube.com/watch?v=VS1PowPDGrQ)’ye ücretsiz katılım davetiyesi kazanacaktır.

Bizimle ilgili merak ettiğiniz herşeyi internet sitemiz http://marmaracommunity.net/ üzerinden edinebilirsiniz. Ayrıca çok yakında başvuru süreci başlayacak olan Thinker & Talker Kamp’12 organizasyonumuzla ilgili bütün haberleride thinkerandtalker.org sitemizden edinebilir ve başvurunuzuda yine sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Leave a Reply

*