KİEV’DE HER EVE-DIGITURK

Dünyanın en gelişmiş strateji ve simülasyon yarışması Glabal Management Challenge (GMC) 2011, 24 Mart Cumartesi günü sponsor Mercedes Benz genel müdürlük binasında gerçekleşen heyecanlı final ile sona erdi. Sonuçların açıklandığı 28 Mart Çarşamba akşamı Ceylan Intercontinental Hotel’de düzenlenen gala yemeğinde, 5. yılı kutlamanın heyecanı da gözlerden okunuyordu.

Şampiyon takım Her Eve-Digiturk’ün ülkemizi temsil edeceği uluslararası final bu yıl, 17-20 Nisan tarihleri arasında, 39 ülkenin katılımıyla Kiev’de gerçekleşecek.

Mercedes Benz, Ernst & Young, Turkcell, Türkiye Finans Katılım Bankası, Abdi İbrahim, CocaCola İçecek, Ford Otosan, Pfizer, Avea, FarPlas gibi şirket çalışanları ve üniversite öğrencilerinden oluşan 256 takım arasından birinciliğe yükselen Her Eve-Digitürk’ün ödülünü, Mercedes Benz İnsan Kaynakları Direktörü Salih Ertör verdi. İş hayatına dair tecrübelerinden bahsettiği konuşmasında Ertör, GMC sponsorluğu konusunda duydukları mutluluğu da dile getirdi.

Yarışmada;

2.’liği Avrakadabra-TFKB

3.’lüğü Strateji-Turkcell

4.’lüğü Boğaziçi Uni-Ernst & Young Uni

5.’liği QuattrobrAIn-Abdi İbrahim

6.’lığı Songoku-Ernst & Young Uni

7.’liği ER-ENLER

ve

8.’liği Laissez faire aldı.

Sponsor firmalardan Ernst & Young İnsan Kaynakları Müdürü Ceyda Çakır, Mercedes Benz İnsan Kaynakları İşe Alım Grup Şefi Serdar Karabacak, Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcısı Zuhal Ulutürk, Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Müdürü Cihan Alp ve Pfizer İnsan Kaynakları Satış Eğitim Müdürü Uğur Akbulut da finalistlere plaketlerini verdi.

Yarışmacıların da GMC sürecine dair tecrübe ve anılarını paylaştıkları konuşmalar yaptıkları gala, uluslararası final için Digitürk ekibine başarı dilekleriyle sona erdi.

 

www.gmcturkiye.com

 

Sinem Ulus

 

Leave a Reply

*