OKUL Bu Yıl Aralık’ta Açılıyor!

1982’den beri Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlediği organizasyonlarla adından söz ettiren BÜYAK (Boğaziçi Üniversitesi Yöneylem Araştırma Kulübü), düzenlediği ulusal çaptaki konaklamalı organizasyon “OKUL” ile bu sene de çok iddialı…

“Bildiğiniz bütün okulları unutun!” sloganıyla yola çıkan ve bu yıl altıncısı düzenlenen OKUL’ da, “İş Dünyasında Ortak Vizyon: GLOBALLEŞME” konusuyla 13-16 Aralık 2012 tarihleri arasında BÜYAK tüm Türkiye’den öğrencileri ağırlıyor.

Her günü üniversitenin bir yılını temsil eden OKUL, benzersiz konsepti ile katılımcılarına Boğaziçi’nin büyüleyici ortamında, unutamayacakları dört gün yaşatacak.

İlk güne alanında uzman akademisyenlerin seminerleriyle başlayan OKUL, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarının en başarılı yöneticilerinin konuşmalarıyla beraber ikinci günde katılımcılarını sektörlerinde lider firmalarına yapılan şirket gezileriyle buluşturuyor.

Üçüncü gün konuşmalar, vaka analizi eğitimi ve yarışmasıyla devam eden OKUL; “mezunlarını” iş hayatına hazırlama amacı güden liderlik eğitimleriyle dördüncü gününde son buluyor.

OKUL, eşsiz seminerlerinin yanı sıra interaktif oyunları, vaka analiz eğitimi ile yarışması ve staj imkânıyla katılımcılarına benzersiz bir kişisel gelişim fırsatı sunuyor. Bunların haricinde; açılış kokteyli, İstanbul’un gözde mekânlarındaki partileri, mezuniyet balosu ve sürpriz aktiviteleriyle taçlandırdığı konsepti ile fark yaratıyor.

“Her şirket bir fikirle doğar, bazı fikirler sınırları aşar.” sloganıyla bu yıl yoluna devam eden OKUL ’12 de, önemli isimler “İş Dünyasında Ortak Vizyon: GLOBALLEŞME” konusunda bilgi ve deneyimlerini aktaracaklar.

Belli Olan Konuşmacılarımız:

Dilek Dölek Başarır (McDonalds Türkiye Genel Müdürü)

Aytül Özkan (Türkiye Reklamcılar Derneği Başkanı/Ogilvy Türkiye Bölge Başkanı)

Ali Tulgar (Mars Lojistik Genel Müdür Yardımcısı)

Sina Afra (Markafoni Kurucusu & CEO’su)

Cem Tarık Yüksel (Unilever Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı)

Murat Yalçıntaş (İstanbul Ticaret Odası Başkanı)

Betül Arım (Oyuncu, seslendirme sanatçısı – Motivasyonel konuşma)

Belli olan staj şirketlerimiz:

ABDİ İBRAHİM

DELOITTE

ING BANK

MERCEDES

SAMSUNG

UNILEVER

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: http://www.okul.boun.edu.tr/

 

Leave a Reply

*