TÜRKİYE’NİN EN UZUN SOLUKLU ÖĞRENCİ SEMPOZYUMU

itu

20. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu

Öğrenciler tarafından Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün düzenlediği 20. İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu bu sene 19-23 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Üniversite öğrencilerini akademik çalışmalara özendirmek, hazırlayacakları proje ve bildirilerle kariyerlerine katkı sağlamak, öğrenciler ile iş dünyası arasında yeni köprüler kurarak ulusal çapta bilgi aktarımı ve paylaşımına olanak vermek amacında olan sempozyuma, 55 farklı üniversitelerden bölüm kısıtlaması olmaksızın 600’ün üzerinde öğrenci katılıyor. 5 gün sürecek olan etkinlikte konferanslar ve oturumlarla öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunulurken akşam eğlenceleri ile öğrencilere çevrelerini genişletme fırsatı sunuluyor.

20. İTÜ EMÖS bu sene Basitleşme & Odaklanma ana konusu etrafında şekillenecek. İş dünyasında iyice varlığını hissettirmeye başlayan bu trend üst düzey şirket yetkilileri tarafından öğrencilere aktarılacak.

19-23 Şubat 2013 tarihleri arasında İTÜ Maçka Kampüsü’nde düzenlenecek sempozyuma dair ayrıntılı bilgiye ulaşmak için: www.emos.itu.edu.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Leave a Reply

*