Bizz@Kampüs 2013 Başladı

gorsel

Bizz@Kampüs’te Üniversiteliler Bu Yıl, Ülker Çikolata’ya İnovatif ve Fark Yaratan Fikirler Bulmak İçin Yarışacak

  • Yıldız Holding’in, üniversite öğrencilerine yönelik başlattığı yarışma platformu “Bizz@Kampüs”ün ikincisi başladı. Birinci olan takımın Yıldız Holding’de staj hakkı kazandığı yarışmaya bu yıl üniversitelerden gelen yoğun talep üzerine 2. sınıf öğrencileri de dahil edildi.
  • Üniversitelerin 2-3-4 sınıf ve yüksek lisans bölümlerine devam eden öğrenciler, üçer kişilik ekiplerle 25 Mart 2013 tarihlerine kadar yarışmaya başvurabilecek. Başvurular facebook / yildizkariyer üzerinden yapılabilecek.

Yıldız Holding’in üniversite öğrencilerinin stratejik düşünme, takım çalışması ve inovatif düşünme becerilerini geliştirmesine yönelik proje yarışması “Bizz@Kampüs” bu yıl Ülker Çikolata için start alıyor. Üniversitelerin 2, 3 ve 4’üncü sınıfları ile yüksek lisans bölümlerinden öğrencilerin katılabildiği yarışmada üçer kişilik takımlar halinde yarışacak öğrenciler, Ülker Çikolata için ürün tasarımından ambalaja, logodan lansman kampanyasına kadar 360 derece inovatif çözümler oluşturacak.

 Yarışma başvuruları www.facebook.com/yildizkariyer  adresi üzerinden yapılmaktadır.

Başvuruların alınmasını takiben, takımlar Ülker Çikolata’ya dair verilen briefler doğrultusunda gerçek bir proje deneyimi yaşayacaklar.  Fark yaratan projeleri ile yarışma sonunda ilk üçe giren takım üyeleri ödüllendirilecektir.

Yıldız Holding İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü, yarışmanın detaylarının paylaşılması için aralarında İstanbul, Marmara, ODTÜ, Boğaziçi, Koç, Sabancı, Bilkent, Ege, Karadeniz Teknik, Selçuk, Çukurova, Anadolu gibi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin de bulunduğu 19 üniversitede tanıtım toplantıları düzenleyecek. Bu toplantılar sayesinde 400 bine yakın üniversite öğrencisine ulaşılması planlanıyor. Öğrenciler ayrıca www.bizzkampus.com sayfasından da yarışmanın detaylarına ilişkin bilgi alabilecek.

 

Leave a Reply

*