Mars Logistics Yeniden Michelin’i Tercih Etti

Michelin, lojistik şirketi olan Mars Logistics ile 2006 senesinde başlayan iş birliğini 2020’ye kadar uzattı.

Michelin markasından gelen açıklamaya göre, lastik ve lastik teknolojisi çözümleri  ilemüşterilerine 360 derece hizmet sunmaya odaklı Michelin markası, Türkiye ve Avrupa’nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında sayılan Mars Logistics’in filosunda yer alan araçların bakımlarını üstlenecek.

Entegre lojistik hizmetleriyle sektörde fark yaratan ve sürekli büyüyerek müşterilerine yenilikler sunmayı hedefleyen Mars Logistics, iş birliği ile Michelin’in geniş hizmet ağından faydalanmayı hedefliyor.

Filoların elverişliliğini optimize ederek, operasyonel maliyetlerini düşürerek işletmelerin lastik yönetimini kolaylaştıran Michelin Solutions sayesinde önemli avantaj sağlayacak olan Mars Logistics, kendilerine özel hazırlanan lastik yönetimi ile filosundaki araçların lastik bakımı, kaplaması ve diş açma işlemlerini kolaylaştıracak.

– “Mars Logistics’e destek verecek olmaktan mutluyuz”
Mars Logistics genel merkezinde gerçekleştirilen imza töreninde konu ile ilgili görüşlerini bildiren Michelin Ağır Vasıta Lastikleri Ticari Direktörü Sertan Akçagöz, “Avrupa’da 80 senedir toplam 20 ülkede sürdürdüğümüz Michelin Solutions hizmet ağımızı Türkiye’de sektörünün lider şirketlerinden olan Mars Logistics ile sürdürmekten gurur duyuyoruz. Michelin markasının teknolojik ve yenilikçi duruşu eminim ki Mars Logistics’e büyük avantajlar sağlayacak.” diye belirtti.

Michelin Solutions Ülke Satış Müdürü Ali Yalçın’da “Mars Logistics, her tür kullanım şartlarına uygun lastiklerimiz, yol yardımı ve düzenli denetim gibi hizmetlerimiz ile güvenle seyahat etmeye devam edecek. Mars filosuna özel oluşturulan Michelin Solutions ekibi, her gün operasyonel mükemmellik sunarak, filonun işlerini kolaylaştırıyor ve filo kaynaklarını optimize ederek, operasyonel maliyetleri düşürmenin yanı sıra tam güvenlik sağlıyor. Yakıt tasarrufu için tasarlanan lastikleri sayesinde, yol tutuş, aşınma performansından ödün vermeden yuvarlanma direncinde düşüş sağlayan Michelin lastikleri, minimize edilmiş karbondioksit emisyonu ve doğru lastik yönetimi ile doğaya olan borcunu ödeyerek Mars Logistics ve diğer filolara en çevreci çözümleri sunuyor.” bilgilerini verdi.

Leave a Reply

*