Türk Telekom ile Keyifli Bir Geziye Hazır mısın?

 Türk Telekom 3.sınıf ve 4.sınıf üniversite öğrencilerinin Telekomünikasyonu 360° deneyimleyebileceği, sektörel yenilikleri tecrübe edebilecekleri ve kariyerlerine ilk adımı doğru bir başlangıç ile yapabilecekleri genç yetenek programı START için başvurular devam ederken, şimdi de Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’u daha yakından tanıma ve teknolojiyi yerinde deneyimleme fırsatı sunarak, üniversite öğrencilerinin hem şirketi daha yakından tanımalarını sağlayacak hem de START hakkında detaylı bilgi alabilecekleri, keyifli bir gezi serisi düzenliyor.

Türk Telekom’un üniversite öğrencilerine kapılarını açtığı gezi 9-15 Mart tarihleri arasında öğrencilerin kendilerinin belirleyeceği tarihe göre 5 farklı oturumda gerçekleşecek.

Gezi programı; şirket hakkında bilgilendirmeler, teknoloji merkezlerini ziyaret, coffee talk, nasıl START olunur gibi keyifli ve öğretici başlıklardan oluşuyor.

Sen de üniversite öğrencisiysen ve Türk Telekom dünyasını keşfetmek ve kariyer fırsatlarını değerlendirmek hem de keyifli bir gün geçirmek  istiyorsan, bu geziye katılabilir, eğlenirken hem de tüm START süreçleri hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Türk Telekom Start Gezi Programı’na hemen başvurmak için: https://goo.gl/I1yJSa

  Share:

Leave a Reply

*