HAKKIMIZDA

Businews, üniversite öğrenimi boyunca kendini geliştiren ve iş dünyasına başarılı bir şekilde giriş yapmayı amaçlayan üniversite öğrencilerine yönelik zengin içeriği ve yeni tasarımıyla “iş dünyasına hazırlayan gazete”  sloganıyla yayın hayatına devam etmektedir.

Businews, girişimcilik ruhuna önem verir. Özellikle genç girişimcileri destekler. Hem kurumsal hem de öğrenciler tarafından hayata geçirilen sosyal sorumluluk projelerini desteklemekte, bu bilincin geniş kitlelere yayılmasına aracılık etmektedir.

İŞ’in Püf Noktası’nı iş dünyasının başarılı yöneticilerinden öğrenecek, kariyer yolunda ihtiyaç duyacağınız tüm ip uçlarına ulaşabileceksiniz. İşinize en çok yarayacak üniversite kulüp etkinlikleri ile iş ve ekonomi dünyasındaki son gelişmelerden anında haberdar olabilecek, şirketlerin oluşturduğu kariyer fırsatları ve yarışmaları kaçırmayacaksınız.

Özellikle İK yöneticileri başta olmak üzere şirket yöneticileri ile yapılmış değerli röportajlara erişeceğiniz gibi üniversite öğrencileri tarafından serbestçe yazılmış makaleleri okuyabileceksiniz.

Biz kimiz?

Sadece sevdiğimiz işi yapan gençleriz.

Mottomuz: Love what you do, Do only what you love.

Leave a Reply

*